!! 32 ve 64 Sayfa Yasinler Stoklarda !! **1.000 ₺ Ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !!!** **KAPIDA NAKİT ÖDEME** !! 32 ve 64 Sayfa Yasinler Stoklarda !! **1.000 ₺ Ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !!!** **KAPIDA NAKİT ÖDEME** !! 32 ve 64 Sayfa Yasinler Stoklarda !! **1.000 ₺ Ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !!!** **KAPIDA NAKİT ÖDEME** !! 32 ve 64 Sayfa Yasinler Stoklarda !! **1.000 ₺ Ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !!!** **KAPIDA NAKİT ÖDEME**

64 Sayfa Su Yeşili Kadife Yasin + Kutulu Seccade + İnci Tesbih

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Asetat kutulu seccadeli ve 99 lu isme özel tesbih ve 64 Sayfa İsme Özel Kadife Kaplı Yasin-i Şerif

 İlahi huzur ve manevi atmosferin bir araya geldiği özel bir set: Asetat Kutulu Seccadeli Tesbih ve Yasin Kitabı

Bu eşsiz set, ibadet anlarınıza anlam katmak ve ruhsal zenginliğinizi artırmak için tasarlandı. İşte setimizin özellikleri:
Asetat Kutu: Zarafet ve dayanıklılığın mükemmel bir birleşimi olan asetat kutu, tesbihinizi ve Yasin kitabınızı saklamak için ideal bir yerdir. Şeffaf tasarımı, içindekileri kolayca görmeye ve seçmeye olanak tanır.
Seccadeli Tesbih: Dualarınızı okurken ellerinizde hissedeceğiniz bu özel tasarım tesbih, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Zarif seccade deseni, ibadet anlarınızı daha özel kılmak için tasarlanmıştır.

 Yasin Kitabı: Yasin suresinin diğer kısa surelerin nazik dokunuşuyla tasarlanan kitap, özel anlarınızda size rehberlik edecek. Sayfaları arasında huzur bulacak ve manevi derinliği keşfedeceksiniz.

Bu set, sevdiklerinize özel günlerde anlamlı bir hediye olarak da düşünülebilir. İlahi güzellikleri yaşamak ve manevi bir hediyeyle sevdiklerinizi mutlu etmek için bu özel seti tercih edin.
 

Örnek İsme Özel Metinler

  • Dualarla Büyü Canım Oğlum Göktuğ'un Bebek Mevlidi Hatırası 28.04.2023
  • Dualarla Büyü Canım Kızım Eslem'in Bebek Mevlidi Hatırası 28.04.2023
  • Tuğçe'nin 6 Ay Kına Mevlidi
  • Meltem'in Gelin Mevlidi Hatırası
  • Merhum Yakup Kargıdan Ruhuna El Fatiha 28.04.2023
  • Merhume Ayşe Tunç Ruhuna El Fatiha 28.04.2023
  • Ayşe & Mehmet Umre Hatırası 2023

Yasin Kitabı İçindeki Dualar

Seyyidül İstiğfar Duası, Kuranı Kerim Okumaya Başlarken Okunacak Dua, Fatiha Suresi, Bakara Suresi, Ayetel Kürsi, Amenerrasülü, Lev Enzelna, Şehidallahü, Salatı Tefriciye, Salatı Münciye, Yasini Şerif Duası, Yasin Suresi, Mülk ( Tebareke Suresi ),Nebe (Amme) Suresi, Fetih Suresi, Cuma Suresi, Hümeze Suresi, Fil Suresi, Kureyş Suresi, Maun Suresi, Kevser Suresi, Kafirun Suresi, Nasr Suresi, Tebbet Suresi, İhlas Suresi, Felak Suresi, Nas Suresi
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 11.00 ve öncesi ise siparişiniz stoklarda olması durumunda aynı gün kargoya verilir...

Eğer siparişinizi saat 11:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Sizin İçin Buradayız ... Sipariş Vermek İçin Tıklayınız
Yükleniyor...