!! 32 ve 64 Sayfa Yasinler Stoklarda !! **1.000 ₺ Ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !!!** **KAPIDA NAKİT ÖDEME** !! 32 ve 64 Sayfa Yasinler Stoklarda !! **1.000 ₺ Ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !!!** **KAPIDA NAKİT ÖDEME** !! 32 ve 64 Sayfa Yasinler Stoklarda !! **1.000 ₺ Ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !!!** **KAPIDA NAKİT ÖDEME** !! 32 ve 64 Sayfa Yasinler Stoklarda !! **1.000 ₺ Ve Üzeri Siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ !!!** **KAPIDA NAKİT ÖDEME**

Hakkımızda

 

Sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamız Yasinevi, müşterilerinin özel günlerinde onların adına düşünerek ihtiyaçlarını hızlı güvenilir ve şık bir tasarımla karşılayabilmeyi hedeflemiştir.

Bu amaçla yola çıkarak doğum, cenaze, mevlit, nişan gibi çeşitli özel törenlerinizde kalıcı bir anı bırakabilmeniz için hazırlanan ürün portföyünü geniş tutmuş ve en özel günlerinizde siz müşterilerinin yanında yerini almıştır.

Üretimini bünyesinde gerçekleştiren firmamız Yasinevi, Türkiye’nin 81 ili dâhil, yurtdışına da gönderim sağlayarak kalitesini sizlerle paylaşmaktadır.

Uygun fiyatlı ürün portföyümüzde, yasin setleri, seccadeli yasin setleri, kadife ve şantuk kumaşla kaplanmış yasin setleri, isimli tesbihler, masa üzeri isimlikler, lokum kutuları, magnetler, karton çantalar, tül keseler, isme özel hazırlanmış paketli çikolata ve çikolata kutuları ayrıca tasarımı devam eden daha birçok hediyeliklerimiz yer almaktadır.

Üretim ve satışa başladığı ilk günden beri, ürünlerinde kalite ve daima müşteri memnuniyeti odağını ön planda tutan firmamız, ürün geliştirme ile ilgili tasarım ve Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir.

Üretimden siparişe, stoktan paketlemeye, depodan evinize kadar süregelen hızlı yolculukta, kaliteli ürünlerimizi en şık haliyle sizlere ulaştırmak bizim işimizdir.

Özel günlerinizi küçük bir anıyla sevdiklerinizle paylaşabilmeniz adına bizler Yasinevi ekibi olarak buradayız, en iyi çözüm için daima yanınızdayız.

Güven ve kaliteyle birlikte en iyi hizmeti alabilmeniz için hiç düşünmeden bize ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın.
Yasinevi Ekibi
 
Sizin İçin Buradayız ... Sipariş Vermek İçin Tıklayınız
Yükleniyor...